| Ciresikaaa a întrebat:

cu ce progam pot taia o parte din melodie am nevoie pentru a o pune sonerie pe telefon, cu ce progam m-ai usor de accesat? dau funda la care ma desurc!

Răspuns Câştigător
| Didii15 a răspuns:

Mp3 cutter.

ieri l'am gasit si eu.si mergebig hug

scc

9 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

AV Music Morpher e destul de usor de folosit

| onlytiff a răspuns:

Windows movie maker. pui melodia si o tai pur si simplu big grin

| Anonim_5535 a răspuns:

Audio Studio Gold

| Cronki a răspuns:

Daca ai nero8/9/10 in calculator nu ai nevoie de alt program!
In nero ai: "Nero WaveEditor"

| deleuandrei a răspuns:

Nero sound track

| dink08 a răspuns:

Ai putea folosi Atomix.Eu cu el imi taiam parti din melodie pentru ringtone.Foarte usor de folosit.Bagi melodia in player si dai inregistrare de unde vrei sa iti taie melodia si stop unde vrei sa se opreasca inregistrarea.Bafta

| pinguinuVerde a răspuns:

Buna! :) Cauti pe Google MixCraft sau intri aici : http://www.mp3cut.net/ :)
Bafta:*!

| nazihooligan a răspuns:

Virtual dj