| Bursucica a întrebat:

http://www.youtube.com/watch?v=A46PQ_tzas0&feature=relat ed va rog frumos spuneti-mi cum se numeste melodia de la minutul 1:28 si cine o canta, dau fundita celui care imi da raspunsul corect:P.:D

Răspuns Câştigător
| CalinOsiac a răspuns:

Buna! vocea este a groriei trevi, dar trebuie sa fie vreo melodie ce a fost publicata fara drept de autor pentru ca nu o gasesc iar originala este hasta siempre comandante, cantata de mai multi cantareti latini care nu se stie cine a scos originala iti dau voce apropiata (soledad bravo - hasta siempre comandante) salutari!