| Sunshine_3662 a întrebat:

Imi place foarte mult stilul lui Robbie Williams. Stiti cumva si alti artisti care sa-i semene? Preferabil artisti vechi...

Răspuns Câştigător
| Mx3 a răspuns:

Buna! Si mie imi place Robbie. Seamana cu el tipu de la Train, cei care canta Hey Soul Sister. Dar doar fizic. Arata ca un robbie mai batran happy Robbie e dora unul...e greu de gasit pe cineva care sa ii semene. Ai incercat Take That? E fosta trupa a lui, stilurile lor seamana oarecum...