| deea_3621 a întrebat:

Buna :* imi place mult de tot o melodie si nu stiu cine o canta sad nu stiu decat putin din ea. ceva de genul " nu puedo/pudo abril la boca" e house si o canta un baiat.Am auzit`o in magazinu bershka.va roog ajutati`ma. funda :*

6 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Http://www.bershka.com/english/musica.php

Aici ai playlistul lor oficial. Poate găsești melodia pe care o cauți.

| deea_3621 explică:

Nu e nici una pana acum crying am intrat si pe site-ul lor si nu e nici acolo

| tycy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=prLEmdNb554

http://www.youtube.com/watch?v=1w2aAAn5ia0

e tot ce am gasit dupa versurile tale.baiat le canta pe amandoua dar nu prea sunt house nu cred ca astea sunt.

Răspuns utilizator avertizat