| IuliiMarie a întrebat:

Buna,imi puteti da niste melodii noi 2013 la fel de frumoase ca melodia BURN (ELLIE GLOUDING)
Sa nu fie manele!

Răspuns Câştigător
| Aeri a răspuns:

Caută tot de la Ellie - Bittersweet și I need your love.
Frumoase mai sunt și Katy Perry - Roar
Carly Rae Jepsen - Tonight I'm getting over you
Jessie J - It's my party
MIKA - Popular Song ft. Ariana Grande
Jonas Brothers - Pom Poms

1 răspuns:
| kokomy a răspuns:

Tot de la Ellie Goulding mai sunt: Anything could happen si i need your love. De la Taylor Swift-everything has changed, i knew you were trouble, 22, love story, Macklemore-can't hold us, thrift shop, Selena Gomez-come and get it, slow down, One Direction-best song ever, Robin Thicke-Blurred lines, The Wanted-Walks like Rihanna, Jessie J-it's my party si Lana del Rey-summertime sadness si born to diehappy