| Cindy . ♥ a întrebat:

Îmi puteţi spune cele mai bune piese româneşti şi străine, vreau să le pun pe un CD. Pentru cele mai frumoase melodii ofer funtiţă! :*

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Tiziano Ferro & Kelly Rowland - Breathe Gentle
Andrea Bocelli & Martha Sanchez - Vivo por ella

| darrio2007 a răspuns:

Mai cumpara inca un CD si ti le spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu stiu multe melodii... daca vrei iti pot spune cativa artisti si tu sa cauti melodiile te net si sa le asculti si selectezi ce vrei. La melodii romanesti, eu ascult andra( canta superb), mie imi place hip hop-ul si de aceea asc. Guess who, Puya etc. Unele melodii sunt dragute. La muzica straina ascult Justin Bieber, Duffy, Hilary Duff, Rhianna, Beyonce, dar daca nu ai incercat te rog sa incerci Justin Bieber canta superb ( melodiile lui cele mai bune sunt: One time ( normal) One time (acoustic) Baby ma rog le gasesti tu pe net. Cam atat sper ca te-am ajutat