| jumbO a întrebat:

happy... Imi spuneti si mie va rog frumoase niste melodii... denumirea lor! Dar sa fie noi, si as mai vrea si dinalea gen Taylor, mai lente pentru fete! Acuma oricare, dar frumoase si noi kiss. fundita pentru cele mai frumoase big grin :-x

5 răspunsuri:
| KatherineSparks a răspuns:

Lil' Wayne ft. Nicky Minaj - Knockout

| PieceSign94 a răspuns:

Am auzit dl o prietena ca ii place mel
Every Rose Has His Torn by Miley Cyrus
sper sa-ti placa...
FUNDA big grin?

| Hhkc a răspuns:

New House Electro music mix 2010 - Part 37 (by Dj MLK)
dai copy paste si cauti pe youtube. daca vrei playlist uitate la comentariile videocplipuluihappy
flo rida - club can't handle me
david guetta-toy friend[asta e un pic mai veche dar e frumos:X]
dev-booty bounce
dan balan-justify sex
delia-dulce amor

| hope_5068 a răspuns:

Myley cyrus- obsessed, when I look at you
nicole sherzinger- happily never after
amy whinehouse-back to black
christina aguilera- save me from myself
nelly furtado- i`m like a bird
new found glory- kiss me
jessica simpson- when you told me you loved me
lara fabian- je t`aime, je suis malade, adagio, intoxicated, iguess i loved you
laura pausini- in assenza di te
Gwen Stefani- 4 In The Morning
Shakira- Your Embrace
Leann Rimes - Can't fight the moonlight
Axel Fernando-Amo
bine, ti-am scris vreo cateva dar sa stii ca nu sunt ft noi, insa am vazut ca te concentrezi pe aceea ca sa fie lentesper sa iti placa :*