| Xlove64 a întrebat:

Buna
INtrebare pentru cei care stau in Bucuresti
Imi puteti spune si mie unde pot gasi. un magazin cu instrumente muzicale?
Si cam pana la ce ora este deschis; D
Funda

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Magazinul Muzica, e în Piața Revoluției, lângă sediul Orange și tot prin Piața Revoluției mai sunt niște magazine, dar mai mici, nu știu exact unde, prin zonă. Am mai văzut instrumente muzicale și în Carrefour-urile Orhideea și Feeria. A, mai e unul pe Știrbei Vodă. Și mi se pare că e și pe Nicolae Titulescu, dacă nu s-a desființat.