| izabela101 a întrebat:

Buna la toti care poate sa imi dea simie site-uri cu anime vampiri eu am vazut vampire knight si vampire knight guilty si miau placut mult cine poate sa imi dea un anim la fel ca vampire kinight sa imi raspunda... mulcumesc happy

1 răspuns:
| CetateancaTurmentata a răspuns:

Http://aoi-anime-blog.blogspot.com/ - aici poti gasi descrierile detaliate a multe animeuri + site-ul unde le poti vedea in romana + poze cu animeul respectiv + op si ed. Sper ca te-am ajutat!