| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti! Vreau si eu o lista cu melodii bune de dansat.manele,hip-hop,populara.de toate genurile pentru revelion!

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

1. 2-Pm feat. Mr. Z - Yakalelo (Extended Mix) (3:49)
2. Afrojack feat. Eva Simons - Take Over Control (Extended Vocal Mix) (6:40)
3. Akon - Once Radio (Radio Edit) (3:52)
4. Angie Be - Soundwaves (Extended Mix) (6:12)
5. Armin Van Buuren vs. Sophie Ellis Bextor - Not Giving Up On Love (3:22)
6. Bob Sinclar feat. Sean Paul - Tik Tok (Club Mix) (4:11)
7. Cheryl Cole - Promise This (Digital Dog Club Mix) (6:03)
8. Dada Obernik & Harris - Stereo Flo (Extended Club Mix) (6:20)
9. David Guetta & Joachim Garraud feat. Chris Willis - My Freedom (Extended Club Mix) (7:06)
10. Dr. Kucho! feat. Marta Bolanos - La Tarde Se Ha Puesto Triste (7:45)
11. Duck Sauce - Barbra Streisand (Original Mix) (4:56)
12. First State ft. Relyk - Cross The Line (Extended Mix) (9:04)
13. Loko - I'm Ready (Original Mix) (6:38)
14. Martin Solveig ft. Dragonette - Hello (Original Mix) (4:42)
15. Peter Luts - The Rain (Radio Edit) (3:19)
16. Simina - Hold Me In Your Arms (Radio Edit) (3:32)
17. Swedish House Mafia - One (Your Name) feat. Pharrell (Vocal Mix) (5:54)
18. Swedish House Mafia vs. Tinie Tempah - Miami 2 Ibiza (Extended Vocal Mix)
19. The Chemical Brothers - Dissolve (Bloody Beetroots Remix) (3:20)
20. Vali Barbulescu - Addicted 2010 (David Deejay Remix) (4:36)

1. Alex Kenji vs Mark Knight & Funkagenda - Bom Magica (Ben Lb Bootleg) (5:42)
2. Allexinno Feat. Starchild - Fallin' In Love (Extended Version) (5:25)
3. Amna - Tell Me Why (Extended Mix) (5:19)
4. Andra - Something New (Extended Mix) (7:00)
5. Anya - Beautiful World (Funky Elements Remix) (4:39)
6. Bastian Van Shield - Billie Jean Was Here (David Puentez Mash Bootique) (6:15)
7. Beat Music - Love Is Life (Emil Lassaria Remix) (6:05)
8. Boysdontdance - Just Jack (Attik Remix) (7:22)
9. Carlos Fauvrelle - Ieeee (Original Mix) (7:06)
10. Chriss Ortega ft Nicco - Feel Alright (Stereo Palma Mix) (6:30)
11. Ciprian Robu feat. Blanche - Fun (O Eh A) (Extended Version) (5:40)
12. Clare Maguire - Last Dance (Chase & Status Remix) (3:26)
13. Cocodrills - Buena Noche (Original Mix) (8:49)
14. Colina - Disco Statement (Original Mix) (8:30)
15. David Herrero - Shine (Original Mix) (6:20)
16. David Lara - Jammin Girl (Original Mix) (6:55)
17. David Penn - Ocean Drive (Open Your Mind) feat. Monia Amore (Vocal Mix)
18. Dirty Impact & Royal XTC - Tom's Diner (Lissat & Voltaxx Remix) (7:28)
19. Discoscience - The Tijuana Boogie (Damir Pushkar Remix) (6:01)
20. Dj Rabinu feat Elena - El Amor (Club Mix Re Work) (5:46)
21. Dj Sava & Raluk - Love You (Emil Lassaria Remix) (6:35)
22. Dj Sava feat. Raluka - Love You (Allexinno Remix) (6:50)
23. Dj Wady, Blanco - Milonga (Original Mix) (6:08)
24. Dony feat Elena Gheorghe - Hot Girls (Dj Fly Extended) (3:49)
25. Dony feat. Elena Gheorghe - Hot Girls (Extended Club Version) (4:19)
26. Dony feat. Elena Gheorghe - Hot Girls 2011 (Radio Edit) (3:41)
27. Funkerman - Paperbag Revolution (Original Mix) (8:57)
28. Gerald Henderson - Dance With You (Original Mix) (7:42)
29. Gramophonedzie - Out Of My Head (Original Mix) (6:12)
30. Julian Collazos - Bucaramanga (Original Mix) (6:44)
31. Konstantin Yoodza - Ping Pong (Original Mix) (6:24)
32. Le Ron & Yves Eaux & Arnold from Mumbai - Designer Funk (Belocca Remix)
33. Leisuregroove, Kevin Andrews - Everybody Dance (Original Mix) (7:10)
34. Madcon (feat. Ameerah) - Freaky Like Me (3:10)
35. Mattyas - Missing you (Extended Mix) (5:24)
36. Mike De Ville vs. L.A. Calling - Pump It Up (Rico Bernasconi Vs Max Farenthide Remix Edit) (3:28)
37. Miss Ventura - Can You Feel It (Odd Remix Extended) (5:13)
38. Morris - Because Of U (Radio Edit) (3:31)
39. Nicko - Last Summer (Extended Mix) (4:05)
40. Park Place - Out of Time (DJ Dark & Shidance Remix Extended) (5:06)
41. Piek, Danny Serrano - Je Ne Veux Plus (Original Mix) (7:37)
42. Pink Fluid - Bitch Lady (Crazibiza Remix) (6:22)
43. Play & Win - Ya Bb (Club Version) (3:50)
44. Quba Feat. Raisa - Feel That (Extended Mix) (5:04)
45. Richie Santana - Beginnings (Original Mix) (7:31)
46. Richie Santana - Best Kept Secret (Nuyoriberican Mix) (7:10)
47. Richie Santana - Enkama (Original Mix) (7:36)
48. ROA (Rise Of Artificial) - We Like It (El Coca La Rus Remix) (6:29)
49. Rob Mirage - Higher (Original Mix) (7:11)
50. Rob Mirage - Rumors (Original Mix) (6:47)
51. Rob Mirage - We Are Deeper (WestBoy Remix) (7:58)
52. Sabb - Can't Help Myself (Original Mix) (8:00)
53. Santos E Pecadores - Leva-me A DanAsa (Gregor Salto Remix) (7:51)
54. Saranda - Hadysee (Official Edit By Dony & The Kid) (3:25)
55. Sergi Moreno & Hector Comes - In Da Club (Original Mix) (6:35)
56. Shakira & Mahala Rai Banda - Loca Mahalageasca (Vamuzze Bootleg 2011)
57. Sis - Nu Wim De Wa (Original Mix) (7:37)
58. Sistem vs Deepcentral - In Urma Ta (Extended Mix) (5:16)
59. Stroke69 ft. Mc Allysia - Blew it away (Original Extended Mix) (4:45)
60. Supernova - Beat Me Back (Original Mix) (8:09)
61. Sweet Kiss - Alin Alin (Dj Robert Georgescu Final Remix) (5:25)
62. Tom Boxer & Catherine Cassidy - You (Extended Version) (4:43)
63. Tony Ray feat. MC Robinho & Lavy - Beautiful night (Extended Reworked)
64. V-Sag feat. Demmy - Breathe (DJ Tarkan's Intro & Outro Edit) (11:07)
65. Xonia feat Deepcentral - Hold On (Original Extended Mix) (5:50)
66. ZaBaVa feat. Dj Jonnessey and Aner - You (Extended) (5:15)

http://www.filebox.ro/download.php?ca=qtof727bd2jszomp
Selectii Muzica De Club Noua - Februarie 2011 * Vol. 19 * * New Hits' *

1. 666 - Alarma (Dj Vladootzy Bootleg Mix) (4:21)
2. AFMB - Backup Days (Original Mix) (6:47)
3. Akon - One More Time 2011 (Radio Edit) (4:00)
4. Albin Myers - Jump (Original Mix) (7:54)
5. Alex - One Shot (Radio Killer Remix) (6:37)
6. Alex Guerrero - Caminando (Original Mix) (6:24)
7. Andre Crom, Martin Dawson - In The City (Original Mix) (6:16)
8. Angel Stoxx - U R The 1 (David Keno Remix) (6:58)
9. Arty - Zara (Original Mix) (7:24)
10. Ben DJ - Let`s Get Closer (Lissat & Voltaxx Remix) (7:30)
11. Butch - A Positive Thang (Original Mix) (7:52)
12. Butch - Kids (Original Mix) (5:47)
13. Chris Lattner - 93 Feet East (Original Mix) (5:45)
14. Daniel Dubb - She's A Swinger (Original Mix) (8:44)
15. DJ Falk - Jaana (Vocal Radio Mix) (3:04)
16. Dj Rynno, Dj Bonne, Phelipe Sylvia - Work It (Club Version) (4:52)
17. DJ Simi - Dagobah (Original Mix) (8:53)
18. Duck Sauce - Barbra Streisand (Fidget Midget Bootleg) (5:06)
19. Edward Maya feat. Vika Jigulina - Desert Rain (Radio Edit) (4:12)
20. Emil Lassaria & F.Charm feat Diedra - 9 mm (Saxo Version) (5:02)
21. Entyce ft Hazel - In Da Club (Oliver Twizt Remix) (5:35)
22. Folk Tapes - O Sarracino (Original Mix) (4:36)
23. Gregor Salto feat. Chappel - We Got High (Original Remix) (8:01)
24. Groove Delight - Zunga Floor (Original Mix) (6:03)
25. Henrik B - Billingen (Original Mix) (9:02)
26. Hollen - Tic Tac Toc (Mark Morris Remix) (6:59)
27. Ian Pooley & Spencer Parker - Kinderteller (Original Mix) (9:23)
28. Karol XVII, MB Valence - Maruda (Gorge S Summer Vibes Remix) (7:52)
29. Koen Groeneveld, Arturo Silvestre - Klababber (Original Mix) (7:18)
30. L.A. - Ochii Tai (wiLLy & Harra Back in Time Remix) (4:56)
31. Lady Gaga - Animal 2011 (Radio Edit) (4:08)
32. Matt Myer vs. The Verve - Bittersweet Kickin (David Puentez Bootleg Mix)
33. Maya Jane Coles - Simple Things (Original Mix) (7:41)
34. Maya Jane Coles - What They Say (Original Mix) (6:40)
35. NDKj - 8 Reasons (Original Mix) (6:36)
36. Nick Kamarera & Deepside Deejays - Beautiful Days (Bjorn Wolf Remix) (4:55)
37. Noir - Africanism (Original Mix) (8:18)
38. Oliver Koletzki - Echoes 2011 (Oliver Koletzki Remix) (7:27)
39. Popof - Wax Machine (Original Mix) (6:54)
40. Puya & Boier Bibescu - La Munk 2011 (Dj Fly Extended Version) (4:03)
41. Robbie Taylor - Don't Let You Go (muzicajunki Remix) (6:45)
42. Simone Burrini - Let You Go (Original Mix Edit) (4:24)
43. Snoop Dogg vs. Snap - Rhythm is a Gangsta (Djs From Mars Bootleg Remix)
44. Spankox - You Like Torero (Original Mix) (4:43)
45. Stefano Noferini - Move Your Body (Original Mix) (7:16)
46. SuperNova - Beat Me Back (Original Mix) (8:09)
47. The Glitz - Rotary (Original Mix) (6:39)
48. Thomas Lizzara - The Woodfairy (Original Mix) (5:27)
49. Tinie Tempah - Written In The Stars (Radio Edit) (3:25)
50. Toni Tone - Forever Alive (Sunrise Inc Reedit) (3:38)
51. Tony Ray - Heaven (Extended Mix) (5:45)
52. Urban Soul, Roland Clark feat. Shawnee Taylor - Got To Believe (Remix)
53. Wade & Javi Emek - Lambrusco (Original Mix) (6:07)
54. White Label - No Title (Club Version) (5:28)

opilul de aur - am facut 18 ani :x
nek-bem si 7 zile
nicu paleru -ma petrec cu prietenii
nicolae guta & florinel jupanu`- vreau sa chefuiesc
salam-vreau sa beau sa m fac manga
nicolae guta - astazi vreau s beau cu fratii mei
mr juve-nebunia lui juvel

| FlippyFlippy a răspuns:

Intra pe you tobe 2ne1 i am the best si unde e o imagine si 4 fete imbracate in alb si negru si imaginea! si mai cauta 2ne1 can't nobodu english version, 2ne1 don't stop the muzic, 2ne1 floow mesi daca vrei sa stii lucruri despre ele sa stii ca sunt cea mai buna trupa dn coreea dar canta fain si poti intra pe 2ne1tv la o emisiune cu ele si eu am o poza cu una dintre ele! si mai cauta melodii de la 2ne1 sunt cele mai tari! funda?