| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc Teodora si vreau sa stiu cum pot sa am voce frumoasa pentru muzica pop?

1 răspuns:
| zizi000 a răspuns:

Fa vocalize zilnic, incerca sa nu mai tipi, asculta piesele artistilor pop care au vocea asemanatoare cu a ta(ma refer sa faci diferenta intre {ex} vocea lui Michael Jackson si vocea lui Miley Cyrus) si canta. le melodiile la karaoke. Am auzit ca functioneaza oul crud de dimineata(incearca). Exerseaza mult! fundita?happy