| mihaella649 a întrebat:

Bunaaa! ma numesc mihaela si as vrea sa va cer o parere! de mica fiind imi place sa cant...de vreo 3 ani. profa de muzica m tot pune a cant, ea si ceilalti colegi ma lauda ca am o voce frumoasa! si nu stiu ce melodii sa mai cant la ora de muzica? imi puteti da niste idei? FUNDA; x; x; x

Răspuns Câştigător
| BarOsanu99 a răspuns:

Ce melodii iti plac din toata inima happy

1 răspuns:
| geop a răspuns:

Nişte melodii care să îţi pună vocea în valoare: Alma sentenciada, Cât de frumoasă eşti, An angel (Kelly Family). Poţi face şi o şcoală de arte şi meserii, secţia Canto.