| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste melodii lente pentru un concurs?happy

Răspuns Câştigător
| mihu90 a răspuns:

Depinde ce fel de melodii lente vrei,adica ce gen:balade rock,clasica,etc. Oricum,poti alege din melodiile cunoscute ale lui Josh Groban(February Song,You Raise Me Up),James Blunt,ti-i recomand pe Alter Bridge cu melodiile In Loving Memory, Watch Over You, si inca o melodie care imi place lenta este Kissing A Fool a lui George Michael.Bafta.