| ale97 a întrebat:

Buna mi-am cam pierdut imaginatia la categoria muzica! Deci puteti sa imi faceti o lista cu melodii (de genu Mr. Originality sau Am bani de dat )? Va rog si mersi! big grin

4 răspunsuri:
| midnight a răspuns:

"mi-am cam pierdut imaginatia"...srry ca-ti zic da tu nu creezi muzica, doar asculti. poate ti-ai pierdut inspiratia! sau nu mai esti la curent cu melodiile care le asculta oamenii. eu una ascult avril lavigne. canta f misto, desi e in engleza. oricum prefer melodiile in engleza.romanii nostri nu stiu ce e muzica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Midnight nu crezi ca esti ilogica. daca tu asculti muzica pe care o asculta alti oameni e grav. iar romanii nostri stiu ce e muzica dar nu toti.iti dau un + totusi pentru avril.ale97 nu pot sa iti fac nici o lista cu muzica care ti-ar placea tie pentru ca nu te cunosc oricum eu ascult doar Vocal Trance, bye

| ale97 explică:

Cand vroiam sa zic sa faceti o lista ma gandeam sa ziceti cateva melodii dar eu aleg cateva iar midnight prin mi-am cam pierdut imaginatia inseamna ca nu stiu ce melodii sa ascult

| Marius_2798 a răspuns:

Cum fac sa pun intrebari?laughing