| albastru14638 a întrebat:

Nu cred ca mai foloseste cineva asta in 2019, dar imi incerc norocul.
Caut si eu o melodie dar nu imi mai aduc aminte nici numele si nici versurile. Imi mai amintesc doar ceea ce se petrece in videoclip. E un timp care o inseala pe prietena lui sau ceva de genul. Ea afla si face accident de masina. Ala primește telefon de la politie si se duce la ea, dupa care vine o parte in care danseaza prin ploaie. La urma el sta cu ea la spital pana cand se trezeste.

1 răspuns:
| Georgianakaty22 a răspuns:

Nu știu dacă e aceeași piesa dar pare a fi "Love is the way " nu știu sigur dar sper ca te ajuta cu ceva ♥