| HellGirl666 a întrebat:

Nu știu ce muzică să mai ascult. Ceva sugestii? Vreau doar muzică soft rock și gothic. Mulțumesc :*.

6 răspunsuri:
| Dumniezău a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fEGI9NbH-mk Ce zici de asta?
Ozzy, Pink Floyd.

| Roxaname a răspuns:

Mie imi plac acestea fir for rivals-damage si black veil brides in the end si tot de la ei knievs and pens sper sa iti placa

| ApaMineralaAcidulata a răspuns:

Nu e chiar soft, dar eu o ador: Motionless in White - America, Evanessence cred ca asculti, Nightwish la fel, ce zici de Alice Cooper, Myrath-Merciless times, Bjork-Army of me, Ozzy Osbourne- Dreamer/Mama I m coming home... have fun! \m/

| SorinBvB a răspuns:

Incearca black veil brides - LOST IT ALL, saviour, the mortician daughter, done for you, in the end si altele