| LoL a întrebat:

Buna odata parca am auzit melodia aceasta http://www.youtube.com/watch?v=fJELBmzFCUg&feature=relat ed in spaniola sau o melodie tot a Belindei cu videoclipul de genu nu mai stiu sigur.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| alexutza697595 a răspuns:

Pitbull ft Belinda-Egoista?

| LoL explică:

Nu nu e aceasta stiu ca parca videoclipul era asemanator cu cel din if we were stiu ca canta in spaniola si era la un momentdat in apa cantand ca in videoclipul if we were cred ca e versinea if we were in spaniola