| DeyuXd a întrebat:

pe 21 Octombrie probabil pe Romantic fm a fost difuzata pe la ora 17 o melodie cantata de un baiat. era superba, era o voce calda, si era pop cam asa. Ma puteti ajuta? as vrea sa stiu cum se numeste melodia, sau macar un site unde pot vedea melodiile difuzate in acea zi. Multumesc

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Stii vorba, cauti acul în carul cu fân...
Primeai mai mult ajutor dacă rețineai ceva din refren, dar asa...nici macar nu specifici daca era român sau străin...
Nici macar cei de la postul Romantic fm nu si-ar mai aminti, la solicitarea ta, ce-au difuzat atunci!