| PurpleCloud a întrebat:

Pe VH1 in timpul pauzelor sunt difuzate niste fragmente din ceva melodii, iar eu incerc sa gasesc una din ele pentru ca imi place mult. In videoclip e un barbat care sta pe o masa d-aia de masaj si o femeie cam ciudata ii face masaj, iar barbatul canta in acel timp. Daca stiti melodia, va rog mult sa-mi spuneti cum se numeste si cine o canta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de melodia " When You Wasn't Famous " cântată de trupa The Streets.

http://www.youtube.com/watch?v=Z8y7sM7ZULw