| Tasya05 a întrebat:

Plss puteti sa imi spuneti si mie cum se numeste melodia de la acest video si cine o canta? Vreau sa stiu neaparatt...pentru ca vreau sa o ascult toata nu doar un minut 29.http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =a4lXrh9_Mys#t=4s deciii stiti cum se numeste si cine o canta?
:):):)

2 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Pretty boy-Soulja Boy

| niku93 a răspuns:

Ba da voi chiar nu puteti sa faceti diferenta dinte muzica si poluare fonica?
pretty boy sweat si e "interptretata" de soulja boy(mai retardat ca justin beiber)