| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni! In timp ce ma uitam la televizor am dat p un program de muzica populara(nu stiu exact care) si acolo era o melodie ...foarte ritmata, cantata de o fata si un baiat destul de tineri, NU continea" saide diridirida"laughing))))) Era asa mai "tinereasca". Stiti cumva cum se numeste melodia?:d multumesc

Răspuns Câştigător
| DrunkShepp a răspuns:

Da mai multe detalii si daca era pe un post cunoscut o sa o mai dea ca altfel nu mai au rating nu iti face griji doar aduti aminte ce post era

1 răspuns:
| DrunkShepp a răspuns:

Cred ca era EtnoTv la sigur ca la asta se uit si bunica mea.