| anatura a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene a mea si vreau sa-i fac un clip video, insa nu stiu ce melodie sa îi pun pe fundal... ma ajutati va rog recomandându-mi ceva melodii? P.s. as prefera sa fie in engleza si bineinteles de prietenie!

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Buna, poti sa ii pui videoclipului pe fundal si o melodie fara versuri, doar instrumentalul, spre exemplu asta :

https://www.youtube.com/watch?v=4lXBHD5C8do

Mie imi place mult asta si cred ca se potriveste de fundal la un videoclip vesel sau funny, atata timp, cat nu o sa fie un video trist sau mult prea emotional. Dar cred ca si la un video emotional se potriveste. Bafta! Sper ca te-am ajutat.