| MihaellaMaddi a întrebat:

Ma puteti ajuta, va rog, cu niste locatii unde as putea sa cant? Cant de aprox. 5 ani si vreau sa fac ceva din asta. Vreau sa cant impreuna cu 2 prieteni. Am cantat la foarte multe concursuri si multe concerte caritabile.
Cel mai bun raspuns, primeste funda. Multumesc :*

1 răspuns:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Banuiesc ca daca ati cantat in atatea locuri ar trebui sa aveti macar diplome de participare. Le pui intr-un dosar, te antrenezi cu prietenii tai sa cantati jazz, blues, in general muzica lenta si luati legatura cu patronii unor restaurante, le propuneti voi si o proba live din partea voastra sa vada ca aveti talent. Ati mai putea merge la concursuri muzicale. Alte idei nu am sad