| dia5 a întrebat:

Buna seara TPU. Caut o melodie pe care tot am auzit-o la tv in ultima vreme, este in limba franceza si este interpretata de o tipa. Dupa videoclip se vede ca e noua, tipa e satena si tot danseaza pe acolo, in videoclip predomina culori precum: crem, maro (mai pale). Scuzati-ma dar asta e tot ce stiu, nu cunosc deloc limba si nu stiu niciun vers. Numele tipei incepe cu "S" iar numele melodiei cu "P" asta e tot ce am reusit sa prind... daca e de folos. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Triss a răspuns:

Melodia se numeste prendre l'air si este cantata de si'm uite aici http://www.youtube.com/watch?v=sK70DwDZssk&ob=av2e este superba melodia! sper ca te-am ajutat! fundita te rooog! multumesc