| MariusSB a întrebat:

Buna seara TPU!

Daca sincronizez muzica pe DEEZER prin WI-FI pentru a o asculta offline pe telefon platesc ceva?

Răspuns Câştigător
| marza31 a răspuns:

Salut, daca ai un abonament Deezer si iti sincronizezi melodiile prin Wi-Fi sa le asculti offline si activezi functia offline nu platesti nimic in plus fata de abonamentul lunar Deezer. Aviz daca ai Tigru 30 de la Orange nu platesti sa iti sincronizezi melodiile prin Deezer nici cand esti in reteaua mobila. Dar asta se aplica doar la abonamentul Tigru 30.