| sTheRockx a întrebat:

Buna seara TPU! Imi place enorm de mult muzica rock si tot ce tine de chitara.As dori si eu sa achizitionez cateva tricouri cu formatii eventual si cateva accesorii(lanturi, bratari).
Stie cineva un magazin rock in Constanta? Daca da as vrea sa stiu si adresa lui.
Multumesc!happy

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Habar n-am daca exista vreun astfel de magazin in Ct-a, daca vreau un tricou cu logoul vreunei trupe imi comand de pe net, cea ce-ti recomand si tie.

| Sociopat a răspuns:

Ia-ti un tricou negru/alb simplu si niste blugi negri si gata.Mai bagi si un lant daca tii mortis.