| Domyno a întrebat:

Buna seara tuturor! Am nevoie de ajutorul vostru! Probabil cativa dintre voi, ca si mine de asemenea urmariti emisiunea Britain's got talent! Facand abstractie de faptul ca in videoclipul pe care am sa vi-l arat, aceasta mica interpreta Olivia Archbold are o voce de aur si m-a lasat cu gura cascata, vreau sa aflu numele melodiei, si cine o canta la minutul 4:40, chiar dupa ce Simon Cowell da "verdictul"! Este o voce feminina, si nu imi dau seama cine camta! Va rog daca stit sa imi spuneti si mie! Multumesc multwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://youtu.be/YsdqqqMKkT4
(la 0:52 începe porţiunea din videoclipul pe care ni l-ai arătat)

4 răspunsuri:
| Domyno explică:

:)) Mdea am uitat de videoclip scuzeeee
e aici
http://www.youtube.com/watch?v=hWBoyoaIuAE

@traficanta eu vreau melodia de la 4:40, scuze ca am uitat de video :D

| Domyno explică:

Nightnday, mersi foarte mult big grin

| brunetzika_6738 a răspuns:

Unde e videoclipul?

| traficanta a răspuns:

Melodia se numeste" In the arms of an angel" :) http://www.youtube.com/watch?v=zZHrbjhwKik