| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi va rog, este asa o programa care sa scoata dintr`un cintec cuvintele, asa incit sa ramina doar melodia? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| sushi16 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, dar pot sa-ti dau un sfat. Cauta pe Youtube, sa zicem, lady gaga poker face instrumental(nu uita sa adaugi la orice piesa instrumental). Si acolo vei gasi doar sunetul, fara cantat...

1 răspuns:
| iliusha96 a răspuns:

Pai da.dar nu este instrumental la toate melodiile sad, mersi oricumwinking