| purplerainbow a întrebat:

Stie cineva ceva despre David Deejay si Dony, ca imi placeau foarte mult cum canta, dar nu prea am mai auzit de ei. Au facut melodii noi? Pentru cine imi da mai multe informatii, funda.

Răspuns Câştigător
| Соlorful a răspuns:

Pai impreuna n-au prea mai cantat; david deejay a inceput sa faca mixuri pentru melodii stil indian ( Mossano-Indianotech si Zingarinho) iar dony a scos de curand o piesa noua in featuring cu elena gheorghe (Hot Girls) http://www.youtube.com/watch?v=Ud-hhtcbC2I; cam atat stiu eu despre ei...:*:*:*

1 răspuns: