| Ella210 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia de la inceputul piesei Come & Get It interpretata de Selena Gomez? http://www.youtube.com/watch?v=n-D1EB74Ckg

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DanDenisă a răspuns:

Pai nu e nimic. Nici pe fundal, nici inainte de versuri, nimic thinking Poate ai gresit link`ul melodiei.

| Perian_Adrian_1993 a răspuns:

Da si eu o caut...este vorba de acel inceput din melodie in araba.nu stiu sigur daca este araba, dar credeam ca acea prima melodie face parte dintr-o alta melodie intreaga.este super! asteptam raspusuri! happy