| deese a întrebat:

Stie cineva cum se numeste o melodie care a fost difuzata pe Music Channel in seara asta, pe la 22:15, la DJ Andi kiss in the mix? Era ceva de genul "Hello, hello...", cantata de o fata, si cand a fost difuzata era in cadrul unui joc de tenis.

Multumesc:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

S-a Blocatin Masina de SpalatO nebuna intrain masina de spalatsi nu mai poate sa iasaProast)de ce ai intart cu capulsi vrei sa iesi cu fundul?Priviti: http://www.izzyzone.com/category/funny-video/

| Pitika_8928 a răspuns:

Lady Gaga si Beyonce-TElephone
aia e cu helo :

cred ca e asta

fundabatting eyelashes?