| LittleLady a întrebat:

Stiti cumva cine canta o melodie care se numeste godzilla,cred. am auzit pe cineva vorbing despre asta si am auzit si o fractiune din melodie,dar nu gasesc pe youtube daca scriu doar godzilla, acelasi cantaret are mai multe melodii de genul, cred ca e muzica dubstep...cred.

2 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Daca e dubstep poate e Skrillex. Adica stiu ca avea o melodie Godzilla.

| LittleLady explică:

Am mai auzit si ca in videoclip apare un tip care cade intr-o pestera si acolo incepe sa danseze cu niste preistorici sau cam asa ceva...