| anonim_4396 a întrebat:

Stiti unde as putea gasi viniluri in Iasi? Mai sunt magazine care comercializeaza asa ceva? Mi-ati putea fi de folos si cu niste site-ri, caci nu am gasit mare lucru, dar nu vrea licitatii, ci viniluri cu pret fix. M-ar interesa in special muzica rock, folk si clasica.Multumesc mult.happy

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca doar pe e-bay mai gasesti asa ceva, dar sunt scumpe rau.

| eek a răspuns:

Auzi. daca stii este undeva prin piata unirii chiar langa chestia aia cu bilete de tren sau de avion.nu mai stiu exact.este o taraba putin mai la vale care vindea la un moment dat si viniluri.asta era acum cativa ani. dar magazinul inca e acolo.si inca are vanzare. poti merge sa intrebi

| gfy a răspuns:

Ai putea sa te uiti pe okazii, aici http://www.okazii.ro/cautare/viniluri.html