| euuuume01 a întrebat:

Stiu ca e veche chestia cu a mai cere cuiva sa gaseasca o melodie cu atatea aplicatii.
Totusi melodia asta n-o regaseac aplicatiile, probabil ca e remix, sau cine stie.
Cine se baga? :-D
E melodia nr 2, începe undeva pe la minutul 3 si 15 secunde.
https://m.youtube.com/watch?v=hpIOTGzBCn8

Răspuns Câştigător
| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Https://youtu.be/EjCLLChDlT0

3 răspunsuri:
| euuuume01 explică (pentru Mayaaaaaaa14):

Maya, aceea e nr 1, vorbeam de melodia nr 2.
Incepe de la minutul 3:30 si se termina undeva pe la minutul 7. Incercam? :-D

| Mayaaaaaaa14 a răspuns (pentru euuuume01):

Mai sus spuneai ca 3:15. Încerc.

| euuuume01 explică (pentru Mayaaaaaaa14):

Da, începe pe la 3:15 sau 3:25, o lungesc ăștia cu mixurile ca parlamentarii cu scuzele laughing mersi fain.