| LauraGrigoras a întrebat:

Stiu ca suna stupid dar am ajut intaplator la radio 21 o melodie in spaniola, ceva cu "pasa pasa" besame besame"que pasa..."nu stiu cum. nu stiu spaniola si doar atat am putut retinelaughing
Melodia e cantat de o femeie, e o melodie ritmata si nu e ceea ce dau de obiecei pe radio 21, are un sound mai latino...cred ca e noua pentru ca o dau destul de des. Aveti idee despre ce ar putea fi? Astept sugestii! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Ami - Trumpet Lights

http://www.youtube.com/watch?v=RJAU9w9xY2M

asta cred ca e :*