| loribogdan13 a întrebat:

Sunt fata, am 20 ani si m-am apucat de rap, vreau sa scot cateva piese, asa cum vor fi ele, bune, rele. Scriu versuri de cativa ani de zile. As vrea un nume de scena, dar nu nume ca alea din jocuri, nume de scena cum au toti artistii sau sa pastrez numele meu normal, Lori?
De exemplu, imi place cum si-au ales numele Oliniutza, Samurai, El Nino(oarecum), Kazi Ploae, Alan, Kepa, Ombladon, Deliric, DOC, etc. Sunt mai mult in genul lui Samurai, ca sa ma definesc asa. happy
As mai vrea si o idee de nume de trupa, dar in genul celor de la CTC(Controlul Tehnic de Calitate - DOC, VD, DELIRIC).
Mulţumesc frumos. :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne cunoscându-te, neștiind ce piese faci, ce scrii sau care este personalitatea ta nu știu ce să-ți recomand happy.
Alege ceva care să se lege cu persoana ta și mai ales cu cuvintele pe care le scoți pe gură.
Aș vrea să-ți dau un alt sfat, înainte să începi studiază publicul care o să-ți asculte piesele, uită-te ce se caută în România.