| anonim_4396 a întrebat:

am auzit de curand ca lui Connect-R nu îi place melodia Ring The Alarm, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| marius7292 a răspuns:

Nu

3 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Nu, pe bune acum, cu ce dr*cu te freaca pe tine grija ca nu.i place lui melodia? Sa fie sanatos, el si.a facut.o cu mana lui. Nu poti dormi noapte de grija lui? Unii oameni sunt cazuti in cap, da` rau de tot...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Alecssa am intrebat acest lucru deoarece nu mi se pare normal ca unui artist sa nu ii placa o melodie pe care o canta.Si ce daca am intrebat, nu aveai decat sa nu raspunzi daca nu iti convine intrebarea.

| cristinna0918 a răspuns:

Daca nu ii placea nu o mai scotea pe piata muzicala, nu o mai canta in concerte, nu ii mai facea videoclip etc