| Gabriiellaa a întrebat:

Buna,TPU! Am o intrebare desii presimt ca nu voi avea niciun raspuns. Acum cateva zile am auzit o melodie la radio. Tot ce-mi amintesc e ca era lenta..era de dragoste, cantata de un barbat.iar in refren, la final repeta "i love you".dar zicea mai repede. Ma poate ajuta carevapuppy dog eyes? Fundita! :*

1 răspuns:
| tisulyna1 a răspuns:

Scumpa nu stiu de ce melodie vorbesti, dar iti sugerez sa scrii refrenul pe youtube si o sa gasesti melodia.
Pentruca asa fac si eu intodeauna cand nu-mi amintesc o melodie.