| DexeN a întrebat:

am o problema, eu caut un joc, oricare, sa fie multyplayer sau online, dar nu call of duty sau battlefield, poate un CS, ca eu nu ma pricep, o versiune, dar nu 1.6 sau source...

Răspuns Câştigător
| Maximca a răspuns:

Gotham City Impostors e multyplayer si e fain

3 răspunsuri:
| Websters a răspuns:

Counter strike condition zero

| DexeN explică:

Multumesc baieti, am incercat Gotham City impostors free to play pe steam si e fain, multumesc toti care ati dat raspuns mai ales lui Byowolf

| dortoc a răspuns:

Uite la asta cauta TDP4 team batlle si daca nu-i bun ia asta transformice! FUNDA PLS!