| pufuletzandreea a întrebat:

am si eu o intrebare ..am auzit o melodie de club, canta ceva gen tarari tarara...stie cineva? nu e Gigi D'Agostino

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

The riddle se numeste piesa beneficieaza de un videoclip animat la fel ca si bla bla bla bla el mai are o piesa misto la passion care dadea impresia ca canta modern talking si nu el

| aumih16 a răspuns:

Dar cred ca te referi la varianta lui nick kershaw mike candys si jack holiday sau cea a lui prezioso cu marvin daca scrii the riddle gasesti varianta care te intereseaza