| David1998 a întrebat:

BUNA TPU! ascult de mult timp Wu Tang Clan, M.E.T.H.O.D Man, dar ce inseaman M.E.T.H.O.D.adica este o prescurtare de la ceva.ok si dupa asta daca stiti, ce inseamna numele intreg M.E.T.H.O.D Man ...ms dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

"Clifford Smith (născut pe 1 aprilie 1971), mai cunoscut după numele de scenă Method Man, este un artist hip hop american, producător muzical, actor și membru al colectivului hip hop, Wu-Tang Clan. Și-a luat numele de scenă din filmul The Fearless Young Boxer din 1979, cunoscut și ca Method Man."
Sursa: WikiPedia.org