| Petronela a întrebat:

Ce cantareti de orice gen de muzica cunoasteti? P. S:Fara manelisti si cei care canta populara. Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

AlexunderBase
Lys
raluka
Sj Sava
Elena Gheorghe
Conect-R
Alex Velea
Justin Bieber
Sean Kingstone
Fergie
Celia
lady Gaga
Inna
Owl City
StarcHild
SunriSe
Frissco
DeepsideCentral
Narotic SOund
Christian D
Matteo
Delia
David Deejay
Dony
Puya
Kamelia
george Hora
Nick Kamerera
Phelipe
parca Place
Doddy
Guess Who
Grassu XXl
Spike
Bitza
Pixie Lott
Iyaz
Cascada
Andreea Banica
Elena Gheorghe
Selena Gomez
Miley Cyrus
Demi Lovato
Nick Jonas
Joe Jonas
Alexandra Stan

Sper ca te-am ajutat:*
Pupici
Sn0f0love struck
Demi Lovato

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Julio Iglesias, Charles Aznavour, Collin Raye, Julien Clerc, Andrea Bocelli, Bon Jovi, Ricky Martin, George Michael, Tom Jones, Eminem, Robbie Wiliams, Bob Dylan, Jacques Brel, Jim Morrison, Tarkan, Placido Domingo, Dean Martin, Frank Sinatra, etc.

| missouri a răspuns:

Shania Twain
Celine Dion
Cheryl Cole
Iyaz
Jason Derulo
Justin Bieber
Usher
Miley Cyrus
Lady Gaga
Morris
N-Dubz
Nelly Furtado
Nick Kamarera
Deepside Deejays
Kate DeLuna
Ke$ha
Kristine
Inna
J. L. S.
Sterling Knight
Selena Gomez
Elena Gheorghe
Flo Rida
Beyonce
Delia
Dj Rynno & Sylvia
David Guetta
Kelly Rowland
Crush & Alexandra Ungureanu
Cream ( Claudia )
Celia
Britney Spears
Avril Lavigne
Andra
Antonia
Anda Adam
Ne-Yo
Jordin Sparks
September
Lilly Alen
Pussycat Dolls
Nicole Scherzinger
Will Smith
Tom Boxer
Velvet
Justin Timberlake
Taylor Swift
The Saturdays
Smiley
C.R.B.L.
Sean Paul
Pitbull
Ricky Martin
Ana Maria Ferentz
Rihanna
Proconsul
Paula Seling
Morris
Sean Kingston

etc.
Sunt o groaza de artisiti.
Vezi ca ti-am mai dat si trupe.
Funda?batting eyelashes

~ MisSouri.

| lovelovelove a răspuns:

Justin bieberhee hee) il ai la avatar deci existiwinking laughing

| Justina a răspuns:

Justin Bieber, Jesse Mccartney, Matteo, Selena Gomez, Miley Cyrus, Alex Velea, Conect-R, Lady Gaga, Lys, Rihanna, Beyonce Knowles, Sj Sava, Inna, Doddy, Demi Lovato, Ke$ha, Avirl Lavigne, Justin Timberlake, Pink, Raluka, AlexunderBase, Owl City, Celia, SunriSe, Fergie, Sean Paul, Sean Kingstone, Jason Derulo, Usher, Cascada, Iyaz, J. L. S, Nick Jonas, Joe Jonas, Kevin Jonas, Ne-Yo

| Roxii a răspuns:

Justin bieber (il ador) avril miley, jonas brothers, selena gomez, andreea balan, dan balan, elena gheorghe, lady gaga, beyonce, rihanna, inna, smiley, pussycat dools, disciple, nelly furtado, ashley tisdale, taylor swift, madonna, michel jackson, pink, katy perry, ke$ha, justin timberlake, leona lewis, thalia, ciara, dwen stefanie, elvis presley, anastacia, alicia keys, vanessa hudgens, amy lee, fergie.hilary duff, mariah carey, jessica simpson, etc. m-am saturat de atata scris!

| usernamebpla a răspuns:

Inna
Elena Gheorghe
Iyaz
Shakira
Mihai Traistariu
Ciley Cyrus
Alexandra Burke
Alexandru Andries
Dan Bigman
Dan Balan
Alex Velea
Alex Campos
Alex Ubago
Ciara Ride
Ciara - Ride
Alexandra Stan
Alicia Keys
David Guetta
Demi Lovato
Stefan Hrusca
Valeriu Sterian
Mariah Carey
Celine Dion
Christina Aguilera
Lady Gaga
Selena Gomez
Elena Paparizou
Elena Risteska
Monica
Giulia
Adela Popescu

| BlackPearl a răspuns:

Kesha, rihanna, beyonce, leona lewis, chriss brown, jordin sparks, justin bieber[miley cyrus, selen gomez, taylor swift], avril lavigne, justin timberlake, fergie, nelly furtado, pink