| anonim_4396 a întrebat:

:)

Ce părere aveți despre Tudor Todut, cel care a cântat la Romanii au talent?
Eu cred că are o voce superbă. :X

http://roautalent.blogspot.com/......e-aur.html

9 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Ooolove struck
il cunoschappy
e fost elev al dirigintei melee:X
are o voce frumoasaa:X:X

| Kosmyn_6656 a răspuns:

Are o voce super tare numai ca trebuie sa faca si miscare scenica

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

E genial, a cantat o melodie destul de grea, insa a interpretat-o cu succes in fata juriului si a publicului, si cred ca daca se tine de muzica va ajunge mare. happy

| Tudor_7064 a răspuns:

Da,Kosmyn,ai dreptate, am fost foarte bleg pe atunci laughing
Emotii, ce sa faci laughing

| andra97 a răspuns:

Da.frumoasa voce:X

| GeoXD a răspuns:

My god,mie mi s-a parut chiar excelent,melodia a fost perfecta, varianta acustica a melodiei It's my life e mai dificila decat cea originala, dar mi s=a parut aiurea ca nu prea s-a miscat pe scena thinking

| Anda_6022 a răspuns:

Are o voce suberba.Se vedea ca a avut emotii pentru ca ii tremura vocea si cred ca de aceea nici nu s-a prea miscat. Cele 5 minute petrecute pe scena l-au facut cunoscut.Si e bine pentru ca asta este si scopul emisiunii:sa promoveze tinerele talente.Mie mi se pare ca este cel mai talentat concurent.M-am uitat pe facebook-ul lui si e asaltat de fane.laughingOricum mie imi place si ii doresc succes!

| Nicolelenaa a răspuns:

@ Andra: Am văzut și eu. laughing Nu știu cum mai rezistă săracu'.hee hee

| Anda_6022 a răspuns:

Asta ziceam si eurolling on the floor).,, Ai fost super bestial:X::X:XTe ubhe muulttongue:*:*"rolling on the floor)))))))))Si mie imi place cum a cantat da nici chiar asa.