| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Era pe youtube o melodie instrumentala numita " vis". O caut si nu o gasesc nici cum...vai si mi-o placea atata de mult! o melodie intr-adevar de vis.Era o poza de fundal cu o fetita care privea spre geam.Va rog daca stiti, v-as fi recunoscatoare din plin!

8 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Daca nu ti-ai sters arhiva de la motorul de cautare, caut-o acolo...
data viitoare pune semn de carte
succes

| mmeee79 a răspuns:

Multumesc,dar nu.e numai "vis" se numea...si era o melodie atata de frumoasa!sadof...

| mmeee79 a răspuns:

Nu e vis de iarna draga.multumesc oricum.era doar instrumentala.o melodie puternica care iti rastolcea toate sentimentele.pacat ca o mai gasesc! dar iti multumesc ca ai incercat sa ma ajuti.

| mmeee79 a răspuns:

Da,in tot clipul era o fetita care se uita pe geam...

| Adina_4189 a răspuns:

Buna! Poate cel care a postat videoclipul i-a schimbat numele happy si de aceia nu o mai gasesti. Incearca alte cuvinte, succes:*

| Passionlove a răspuns:

In tot clipul era o fata care se uita pe geam, sau cum? Incearca sa-ti mai amintesti detalii ne pot fi noua de folos ca sa te ajutam.