| AdZi a întrebat:

Ieri la radio am auzit o melodie, nu stiu cum se numeste si vreau sa-mi spuneti. Vreau sa va spun cuvintele importante din melodie (apropo: numai aceste cuvinte sunt spuse in melodie) " hell hell hellery ko, hellery ko, hellery ko" ( nu stiu daca asa se scriu versurile?) insa vreau sa va spun ca melodia avea influente din india (sau indienii din america). Va rog sa-mi spuneti cum se numeste melodia. FUNDA!

1 răspuns:
| nsalion a răspuns:

Scz nu stiu dar uite o piesa(poate ati place): INNA feat. Play&Win - INNdiA
http://www.youtube.com/watch?v=itA1zmdT0VM