| Andree a întrebat:

Imi puteti spune ce melodie este pe fundalul promoului de la campania "Alege viata " de la antena 1, campanie Observator si melodia de pe fundalul promoului de la Liberty Parade 2013. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MauriceCorelli a răspuns:

Clipul "Alege Viata" e unul cu trei batrane care poarta masti, nu? Cand am auzit melodia am sarit ca ars, de parca eram crestin si venise Iisus iarasi printre oameni. :))

Asta din cauza ca nu ma asteptam sa aud vreodata Lana del Rey dat macar random de o televiziune mare din Romania. Melodia e de la Lana del Rey si se numeste "Young And Beautiful", una din cele mai bune melodii ale ei.

http://www.youtube.com/watch?v=o_1aF54DO60

De Liberty Parade nu stiu ce zici. Era bine daca postai si un link cu spotul sa vedem ce si cum. Dar cea de mai sus iti zic sigur ca e cea din clip. Am recunoscut-o in 0, 2 secunde cand am auzit-o.

LE: Apropo, clipul se numeste "Alege sa nu suferi". Alea cu "Alege Viata" sunt in general facute de militieni alarmati.