| Brooklynxyz a întrebat:

in fiecare zi e o melodie la radio este dubstep si o canta o fata si cand incepe piesa e putin cam editata asa,chiar nu imi aduc aminte niciun vers am crezut prima data ca o canta Karmin, dar nu zice la inceput ceva cu 'the bigget' o zice cam de 4 ori, va rog sa ma ajutati cu un raspuns

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Nu ascult radio, din cate stiu, e la moda melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=N7OPZOBJZyI mai in zona dubstep-ului sa zic asa, e d&b.
Uita-te in topul radioului respectiv, poate o gasesti acolo.