| ZiZix a întrebat:

intrebare doar pentru adevaratii fani Three Days Grace! Imi spuneti toate melodiile lor?, stiu foarte multe dar nu cred ca sunt toate, si as mai dori informatii adevarate despre Adam Gontier, am auzit ca are sotie, pe Naomi.ma rog, as vrea sa stiu ce se mai intampla cu trupa si daca va fi vreun concert in Romania.

P. S :nu vreau aceleasi informatii de pe wikipediawinking
Multumesc Anticipat happy si ROCK ON!

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Iti trimit un id prin privat,si-ti dau toate melodiile lor daca vrei, in legatura cu informatiile, te ajut si cu alea daca vreihappy

2 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Vai in sfarsit cineva care pur si simplu iubeste trupa asta! De cand cautam unul ca tine! este trupa mea preferat pintre altele!

| adi_7589 a răspuns:

Buna. Da, Adam este casatorit, mai nou s-a tuns si momentan nu vor veni in Romania. Nici nu stiu daca vor veni vreodata, nu sunt f multi fani, si nu cred ca se va mobiliza cineva sa ii cheme. Doar de vor veni in cadrul vreo unui festival. referitor la toate mel lor, nu stiu ce ai ca sa iti mai spun si altele.