| anonim_4396 a întrebat:

La tv de fiecare data cand e vorba de ceva trist, vreo moarte sau vreun accident pun pe fundal o melodie trista fara versuri.
Nu e vorba de Requiem for a dream.
Mi-am amintit de ea acum cand am vazut pe cancan.ro un filmulet despre inmormantarea unui baiat.
Nu vreau sa las link-ul de la ziar aici pentru ca e ceva trist si e aiurea insa daca vrea cineva sa ma ajute ii pot da link-ul printr-un mesaj.
Sper sa nu fiu "morbida" insa caut melodia asta de foarte mult timp...

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Bună! Nu sunt sigur ce melodie este, vezi Carmina Burana http://www.youtube.com/watch?v=BNWpZ-Y_KvU. Trimite link în privat. Și eu caut astfel de melodii de multe ori.