| IamBillieJeanAbeautyQueen96 a întrebat:

la urmatoarea ora de muzica trebuie sa cantam fiecare un cantec. ce vrem noi. si nu stiu ce sa cant. as vrea ceva pe romaneste dar nu stiu ce. ma gandeam la piesa formatiei Blaxy girls- tu (m-am pierdut cautand ochii tai) dar nu pot sa urc la refren. ceva gen celia, andra, andreea balan nu stiu... aveti ceva idei de piese? big grin dau funda pentru cele mai faine!

7 răspunsuri:
| Sonyuk a răspuns:

Imi incerc norocul.nu e in romana dar e foarte frumoasa si usoara de cantat Miley cyrus-the climb eu am cantat-o la un concurs

| chupachups1234 a răspuns:

Ai tu asa voce?

| Denisfannr1MichaelJackson a răspuns:

Iti place de Michael Jackson? Ca vad la nume Billie jean

| Denisfannr1MichaelJackson a răspuns:

Melodia lumea doarme eu nu am somn

| MaRyY19 a răspuns:

Canta ceva de dragoste,ceva frumos cum ar fi celia-soapte,andra-iubeste-ma azi, iubeste-ma maine, ramona hanganu-pentru tine ssau orice melodie a andrei toate melodiile ei sunt superbe. sper ca te-am ajutat.

| MaRyY19 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=OsSfj_JGrVI sau colt de suflet de andra e absolut superba